WALZ Sp. z o.o. O firmie Regały sklepowe Regały magazynowe Wózki sklepowe
Układy prowadzenia Lady i witryny Boksy kasowe Wagi sklepowe
Kolowroty na stadiony Wyposażenie używane Projektowanie Kontakt z firmą

O firmie


Firma nasza powstała we Wrocławiu w roku 1992, jako jedna z grupy SIVORA HOLDING AG, będącej w Niemczech i Szwajcarii w czołówce w branży wyposażenia obiektów handlowych. Wyposażanie sklepów zarówno małych jak i supermarketów realizujemy w całej Polsce na bazie niemieckiego systemu regałów Tegometall oraz systemu StoreVision. Należymy do europejskiej grupy "Tegometall Service Center" zatrudniając pracowników odpowiednio przeszkolonych przez producenta regałów w zakresie projektowania i montażu.
Dzięki swojej uniwersalności, bardzo dobrej jakości, możliwości konfiguracji dla różnych branż, system ten zyskał szeroką popularność w Europie i na świecie. Można je znaleźć w takich sieciach handlowych jak: Makro Cash & Carry, Eurocash, Hit, Selgros, OBI, Ahold Allkauf, Polbita, Nomi, Supermarket Piotr i Paweł, Intermarche, PSS Społem, PKN Orlen.
System ten składa się z dużej ilości różnorodnych elementów, z których buduje się regały w odpowiednich konfiguracjach, pozwalających na optymalne ich rozmieszczenie na powierzchni sklepu, zgodnie z zasadami nowoczesnej techniki sprzedaży.

Regały wykonane są z wysokiej jakości blach powlekanych specjalnie opracowaną powłoką proszkową poliestrowo-epoksydową "Tegodur" odpowiednio wytrzymałą i odporną na kwasy, benzyny i oleje. Gładka powierzchnia i dokładne wyprofilowane elementy umożliwiają szybki montaż i łatwe utrzymanie czystości oraz nadają im odpowiednią estetykę i lekkość.
W wersji standardowej, system opracowany został w modułach długości (L) 66,5cm, 100cm, 125cm i 133cm wraz z wariantami narożnymi. Wysokości regałów (H) od 80cm do 240cm w gradacji co 10cm. Głębokości półek (T) 30cm, 37cm, 47cm, 57cm, 67,cm, 77cm. Dla dużych obciążeń i przechowywania towaru na paletach mają zastosowanie regały zintegrowane z regałami magazynowymi. W regałach można zastosować zwieńczenia górne z oświetleniem i lustrami.

Oferujemy również układy prowadzenia klienta, wózki, boksy kasowe, lady i witryny znanych renomowanych firm.
Wyposażenie realizujemy począwszy od wykonania projektu, skończywszy na montażu i późniejszym serwisie.
W siedzibie firmy można zapoznać się z oferowanym sprzętem, a od naszych pracowników otrzymać wyczerpujące informacje na wszystkie tematy związane z wyposażeniem sklepu. Z magazynu firmy można bezpośrednio kupić zarówno gotowe zestawy regałów jak i ich uzupełnienie.
Sądzimy, że zachęcimy Państwa do zainteresowania się naszą ofertą i będzie nam niezmiernie miło współpracować z Państwem.
W celu przybliżenia Państwu naszej oferty na niniejszej stronie internetowej przedstawiamy przykładowe rozwiązania wyposażenia dla różnych branż i wybrany sprzęt.


Zapraszamy do współpracy

Prezes Zarządu
Jacek MichalecNasz adres:
WALZ Sp. z o.o. 51-162 Wrocław, ul. Długosza 2 - 6
tel. (0 71) 325 10 89, 326-11-28, faks (0 71) 326-11-08


Do góry strony